İzmir Foça Sazlıca Camping ⬅️ (Tıklayıp Haritadan Bakabilirsiniz)
Sazlıca Kampinge gitmek isterseniz kişi başı çadır kurup konaklamak için geceliğine 40 TL, denize girmek için ise 20 TL para vermeniz lazım. Yani hem çadırımda kalayım hemde plaja gireyim derseniz kişi başı günlük 60 TL maaliyetiniz bulunmakta. İçerisinde buzdolabı, çeşme, tuvalet, banyo ve kafeterya hizmetleri bulunmaktadır.
Dalış almak isterseniz aynı yerde Foça Dalış Kulübüne de gidebilirsiniz. Sertifikanız yok ise orada hemen kısa bir eğitim aldıktan sonra deneme dalışı yapabilirsiniz. Sadece 12:00 – 17:00 30 saatleri arasında yapabileceğiniz 30 dk lık deneme dalışları kıyıdan yapılıyor suyun içerisinde vakit geçirirken fotoğraf ve kısa videoda isteyebilirsiniz. Fotoğraflı dalış 200 TL iken fotoğrafsız dalış 170 TL dir. Dalış için gitmeden randevu almalısınız ve ödemeler nakit isteniyor.

Kendi görüşüm; ben hiç beğenmedim. Hemen yanında halka açık olan saklı cennette kalsanız daha çok memnun kalırsınız emin olun.
LİNKE ⬅️ (Tıklayıp Haritadan Bakabilirsiniz)
Buraya nasıl gidebilirsiniz konusunda şöyle bi detay vereyim. Yeni Foçadan Eski Foçaya doğru 9 km gittikten sonra sağında kalıyor. Zaten başlık kısmına da tıklarsanız link sizi Haritaya yönlendirecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz